Derin bir nefes aldım, sabahın çiğ damlası tadını, denizin tuzunu, kokusunu içime çektim, doğan güneşin ufku kızıla boyamasını izledim ve yaşamak ne güzel şey dedim içimden.

12 Ağustos 2012 Pazar

MERHABA YENİ HAFTA......

Hava kasvetli bu sabah, hem pazartesi sendromu hem bu kadar bulutlu bir hava oy oy oy bünyem isyanlarda.

Yine de dostlar hava nasıl olursa olsun bizim havamız güzel olsun diyor ve muhteşem bir hafta geçirmenizi diliyorum tabi kendime de :)))

FESHANE HALLERİ......

Sevgi BarışDostluk Festivali sırasında, sahil boyunca çocuklar için oyun alanları çeşitli ürün sergileri kurulmuştu. Ramazanında gelmesiyle sergi alanları arttı, yenileri eklendi hatta sahura kadar oturmak iseyenlar için kır kahvesi tarzı tabureli alanlar yanında çay ocağı gözlemeci gibi yerler açıldı. Kısacası bu yaz Kdz.Ereğli sahil boyu çok renkli.

Biz çok fazla çıkamıyoruz çünki iki yaramazla uğraşmak hiç kolay değil. Biri çarpışan arabalara binmek istiyor diğeri hızlı trene, biri seyyar oyuncakçıdan istediğini alıp koşmaya başlıyor diğeri bi yerlerde çalan müzikle garip figürler eşliğinde dans etmeye başlıyor :)))
Abartmıyorum dostlar valla durum bu ve bu durum karşısında kontrolü kabetmeyip çevreyede rezil olmadan durumu idare edelim çabasındaki ebebeynler dayak yemiş gibi oluyoruz.

Çok şikayet ettim yahu....Onların gülen yüzü herşeye değer diyimde tatlıya bağlayayım konuyu:)))
Bir dakika yerinde durmadığı için çekebildiğim yakın plan en düzgün resim bu:)


SABAH SABAH..............

Evet, sabah sabah bizim iki tombik aşağı inicez diye tutturdu. Daha doğrusu küçük kuzu ayakkabısını eline alıp kapı önünde beklemeye başladı. Onun peşinden "kahvaltını yaaaaaaaaap" demekten yorulduğum büyük kuzu harekete geçti.
Bize de ya sabır deyip boyun eğmek düştü tabi :)))


Bakmayın böyle durduğuna bıdık daha pedalları çeviremiyor.
Abisi gezdirdi bir süre, keyfine diycek yoktu...